Apartmany Volavka 2

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 4 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí appartement van 100 m² is gelegen op ongeveer 15 minuten rijden van de Tabor Tunnels en op 6 km afstand van de Hýlačka Uitkijktoren. Het appartement omvat voldoende ruimte voor het ontvangen van 6 personen in 4 slaapkamers.

    Dit appartement is op 64 km van Jihlava. Het ligt op 3 km afstand van het Lucni-veld.

    Apartmany Volavka 2 appartement heeft een zitruimte en een keuken en biedt uitzicht op de tuin. De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

    Het appartement heeft een complete keuken, voorzien van een koelkast, een oven en een vaatwasser. Het is gesitueerd op 650 meter Plana nad Luznici U radovek bushalte. Deze accommodatie omvat een reeks luxe voorzieningen, waaronder een binnenplaats en BBQ-voorzieningen voor de ultieme ontspanningservaring.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:30 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí

    Apartmany Volavka 2 appartement heeft een zitruimte en een keuken en biedt uitzicht op de tuin. De accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Buitenkant foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Voorzieningen foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Voorzieningen foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Voorzieningen foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Macro Details foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Andere info foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Voorzieningen foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Faciliteiten foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Andere info foto Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí Voorzieningen foto
    Appartement

    Grootte: 100 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Tsjechië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Apartmany Volavka 2 appartement?
      Apartmany Volavka 2 appartement heeft een oppervlakte van 100 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartmany Volavka 2 Planá nad Lužnicí